קבוצת עיסוי טנטרי אינטימי לגברים

DSC_0293
הנה זה הגיע,
קבוצת עיסוי טנטרי אינטימי לגברים.
נפגש יחד, קבוצה קטנה של גברים, למשך שלוש שעות של אינטימיות וטנטרה,
נחווה יחד אינטימיות כקבוצה ובזוגות
ננשום יחד ונתפשט,
נרגיש את האנרגיה המינית מתעוררת,
נפזר את האנרגיה המינית לכוון החזה, הצוואר והראש,
נעסה אחד את השני בשמנים חמים
נרטוט ונרעד ונגיע לאורגזמה טנטרית אחת מתמשכת …..
שבוע הבא ביום שישי אחר הצהריים בתל אביב אני אחכה לכם.

מה בעצם נעשה במפגש ?

מתכנסים כולם במעגל בבגדים נוחים, מדברים על גבולות, נושמים יחד, לומדים איך להרגיע את הגוף ולהכיר את הנשימות שלנו, מתרגלים נשימות בסיסיות של טנטרה, ונרגעים, מכינים את הגוף לקבלת האנרגיה המינית שתתעורר מייד.

אני מחלק אתכם לזוגות, ומתרגלים נשימות ורוגע בזוגות, הכרה של הגוף שלכם ושל גוף השותף שלכם שמולכם, בחינה איך הוא נראה, איך מרגיש להיות איתו …. ומולו ….

טקס ההסרה – זהו טקס הסרת הבגדים שבו כל אחד מבני הזוג בתורו עוזר לשני להסיר את בגדים, להסיר את המבוכה ואת הבושה ולהשלים עם הגוף והעירום מול גבר שאולי הכרתם רק לפני רגע …. הטקס נערך בכיסוי עיניים בתחילה ואחר כך בעיניים פתוחות ועוזר לנו להתמודד בעיקר עם עצמינו והעירום שלנו.

חוזרים למעגל, עירומים, מתרגלים לעירום שלנו ושל האחרים, בוחנים את האחרים ואותנו ונושמים ….

בחלוקה לזוגות חדשים נתחיל לתרגל עונג. בהתחלה עינוג עצמי, בעיניים מכוסות, כל אחד יחל לגעת בעצמו במקומות הנעימים לו, במקומות האירוטיים שלו בגוף של עצמו, במקומות הכי קדושים לעצמינו. ואז נעבור לפרטנר שמולנו, נבדוק איך לענג אותו, נבדוק מה הגבולות שלו, איפה מותר ואיפה אסור. איפה נעים ואיפה מענג ואיפה מעורר את אנרגיה המינית שלו, כמה הוא מוכן לבטוח בנו ולתת לנו את מתנת האימון שלו בנו ?

ושוב נחליף זוגות ונתחיל לתרגל את אמנות העיסוי האירוטי הטנטרי, האחד מקבל והשני נותן, בהנחיה שלי מתחילים להכיר את גוף הפרטנר שלנו לעיסוי, להכיר איפה לגעת, איך לגעת, עם שמן חם או בלי, עם כיסוי עיניים או בלי, לומדים את סודות העינוג, כמה רכות או נוקשות לתת במגע, כמה נוקשות או קשיחות להרגיש בגוף המקבל כמה עוד אפשר להכיל, ואיפה מתחילה האורגזמה ולאן היא יכולה לקחת אותנו יחד …. ולבסוף נתחלף בזוגות ובתפקידים, וזה שנתן עכשיו יקבל מפרטנר חדש, לא מוכר, שונה, מסעיר ואירוטי.

שפיכה במהלך המפגש היא אופציה בלבד, ורצוי לא להגיע לשפיכה ביומיים שלפני המפגש על מנת לשמר את יכולות הערת האנרגיה המינית בגוף ובאגן שלנו.

מהי בעצם הטנטרה המינית האדומה ואיך היא משתלבת בעיסוי האינטימי ?

הטנטרה האדומה מדברת על פיזור האנרגיה המינית שכולנו מכירים כ”חרמנות” והוצאתה מאזור האגן והמיניות שלנו לכל הגוף, בצורה זו כבר אין אנרגיה מינית רק באזור האדן שרוצה להישפך החוצה בצורה פיזית אלא מגיעים לתחושות של אורגזמה בכל הגוף במהלך כל העיסוי, תחושות של רטט ורעידות וויברציות עמוקות של עונג המתחילות באגן ושוטפות אל כל הגוף. זו האורגזמה הטנטרית, ללא שפיכה ואבדן אנרגיה אלא רצופה באורגזמות מתמשכות, מתפוצצות, רועדות ורוטטות בכל הגוף ….

כמובן שאלו בינינו שלא מתורגלים בטנטרה, ולא מתורגלים בהזרמת האנרגיה המינית והעלתה מאזור האגן לכל הגוף, יחוו וירגישו צורך עז “לגמור” או לשפוך את הזרע החוצה או שבכלל לא יוכלו לשלוט בזה וישפכו במהלך העיסוי. הדבר צפוי ומקובל, וגם לשפוך או לגמור זה בסדר במהלך המפגשים הראשונים, ניתן לעורר את האנרגיה המינית מחדש ולהמשיך בעיסוי … הרעיון בטנטרה הוא לא להתאפק, אלא לשלוט באנרגיה ועל ידי זה בשפיכה, איפוק גורם לתסכול ולהתעסקות רק באיפוק והנסיון לא לשפוך, שליטה נותנת לנו כוח להחליט מתי וכמה וזה כל הסוד …

קצת גבולות קבועים מראש:

  • מטרת המפגש היא לחוות עיסוי טנטרי אינטימי מגבר לגבר, כל מטרה אחרת כגון מין בקבוצה או יחידים וכל רעיון אחר הינו מנוגד למטרת המפגש.
  • המפגש כולל תכנים מיניים למבוגרים והינו בעירום מלא של כל המשתתפים.
  • על כל מחלה כל שהיא כולל מחלת עור או אלרגיה יש להודיע מראש למארגן המפגש לפני תחילת המפגש.
  • השימוש באלכוהול ו/או חומרים כימיים או טבעיים מעוררים אחרים אינו מומלץ ולא יתאפשר במהלך המפגש.
  • מארגן המפגש מתחייב להרחיק מהמפגש כל מי שלא יעמוד בכללים שנאמרו ונקבעו לפני תחילת המפגש.

ההשתתפות המפגש מותרת מעל גיל 18 ובהסכמת המשתתף בחתימה על טופס הסכמה להשתתפות במפגש

** לא חובה לבוא בזוג, ניתן להרשם כיחידים

לפרטים 054-4844142 (עדיף ווצאפ או סמס)

Tantra2Men@gamil.com

דבר איתי, שלח הודעה …..