אינטי-מיניות

מפגש אינטימי של מיניות

במהלך שנותי כמטפל במגע, טנטרה ומיניות לגברים הבנתי כי כל גבר שמגיע אלי לקליניקה, מגיע מסיבות אחרות, מרקע אחר, בגיל אחר, ועם פנטזיות וצרכים אחרים, ובעיקר כל אחד זקוק למשהו אחר.
אחד זקוק לשיחה, אחד זקוק למגע, אחד רוצה להתכרבל עם בגדים ואחד רוצה להתכרבל בלי בגדים, אחד זקוק לגבולות והשני רוצה לזרום ללא גבולות, אחד רוצה עירום הדדי ואחד רוצה רק שיגעו בו, אחד רוצה לגעת בי ואחד רוצה לענג אותי או את עצמו או בכלל לשבת בלי בגדים ולדבר.

היות ורוב האנשים לא ממש יודעים מה הם רוצים או מה הם מחפשים או מה מעניין ומסקרן אותם, הגיתי רעיון למפגש חדש – “מפגש אינטי-מיניות, מפגש אינטימי בעולם המיניות” זהו מפגש של שעה, אצלי בקליניקה, על מזרן גדול על הריצפה, במידה ואתה יודע מה בא לך, נדבר על זה בטלפון, במידה ולא, אז תגיע למפגש, נכנס לחדר, נתיישב אחד מול השני ונשוחח מעט, על הגבולות שלי ושלך ובעיקר על מה שבא לך ועל איך שבא לך, תספר לי על הפנטזיות שלך ועל החלומות שבא לך לחקור ולבדוק ולממש. אני נותן לך את האפשרות לקבוע איך יתחיל המפגש, בעירום, עם חלוק, או לבוש כמו שבאת…. ומשם אתה תנהל את המפגש (כמובן בגבולות שלי ושלך שקבענו יחד מראש.)

וכך נעביר שעה יחד, שעה של אינטימיות, שעה של מיניות. שעה של חופש מנותקים מהעולם ומחוברים עצמינו ולגוף שלנו. אני נותן לך את כל הכלים שיש ברשותי, דמיון מודרך, שיחה, מגע, עיסוי, קשירות, משחקים וצעצועים ועירום ובעיקר – אינטימיות. אתה תבוא ותביא את מה שבא לך איתך, ומשם נבנה יחד את השעה שלנו

עלות – 300 ₪ לשעה

ניתן להתקלח לפני ואחרי

הקליניקה ממוקמת בהוד השרון (חניה חפשית לייד)
 

 

דבר איתי, שלח הודעה …..