הרוך הגברי

סדנה אנרגטית לגברים שמעיזים.
5/7/2018    19:30-24:00     סטודיו גאלה בכפר הירוק 

בוא נגלה יחד את הרוך ואת העוצמה של האנרגיה הגברית.

האנרגיה הגברית מקרינה הרבה כוח ועוצמה על החיים שלנו. בסדנא נכיר גם את הצד הרך של הגבריות, נרשה לעצמנו לבדוק איפה הוא מסתתר בגוף שלנו ביומיום, נבחן את הגבולות שלנו, נלמד להניע את המרכזים האנרגטיים שלנו בעזרת קולות וצלילים, תנועה ואפילו דממה ובעיקר נחקור ונגלה את עצמנו.

סדנא המשלבת יוגה טנטרה עם עבודה פיזית ואנרגטית וכוללת עירום ומגע

לפרטים:

גיא – 054-4844142
מדריך ומטפל בטנטרה ומגע לגברים
https://www.facebook.com/guy.men.tantra

שי – 052-5639350
מורה ליוגה ומתרגל טנטרה גברית
https://www.facebook.com/shay.bakalash

אתר טנטרה לגברים של גיא
www.MenTantra.co.il

זוהי סדנה של כ- 20 גברים שתערך ביום חמישי בשבע וחצי בערב 14/6 בכפר הירוק

בסטודיו גאלה

סדנה שבה  נחווה ונלמד מיסודות הטנטרה והטנטרה יוגה, סדנה שתלמד אותנו על המרכזים האנרגטיים שלנו בגוף

בגוף שלנו זורמת אנרגיה, אנרגיה שיש לה הרבה שמות, אנרגיית החיים, הצ’י, הקונדליני האנרגיה המינית שלנו, אבל בכל התורות העתיקות יש התייחסות למרכזי אנרגיה בגוף שלנו, הצקרות.

יש לנו שבעה מרכזי אנרגיה בגוף הממוקמים באיזורים שונים, וכל אחד מהם משוייך לחלקים אחרים בגוף ובחיים שלנו, אנחנו מכירים למשל את צ’קרת המין שלנו שממוקמת באיזור האגן, כשאנחנו ח.רמנים אנחנו מרגישים אותה שם למטה זזה ומתעוררת, או את צ’קרת הלב שממוקמת באיזור הלב ומשוייכת לאהבה שלנו בחיים ובגוף, אנחנו מכירים את כאבי הלב שהיא חווה לפעמים או את ה”פרפרים” שהיא מרגישה כשמתאהבים או מרגישים משהו למישהו, כמו את הפרפרים שיש לנו בבטן בצ’קרה השלישית באיזור הבטן ….

בסדנא אנחנו נלמד קצת מעולם הטנטרה, וקצת מעולם היוגה והשילוב שבינהם, נעשה תרגילים לחבר את עצמינו לגוף ולנפש שלנו, נוריד את המחסומים הנפשיים יחד עם הבגדים ונעבוד בזוגות ושלישיות מול מרכזי האנרגיה השונים אחד של השני, בתנועה במגע בצלילים ובשתיקה .

מה תיתן לי הסדנה ? מה אני יכול ללמוד ממנה ?

חיבור לעצמי, לגוף שלי, לאנרגיה האישית הפנימית שלי, אני אוכל לקחת את התרגילים שנתרגל ולהשתמש בהם בעולם היומיום, אני אלמד איך להפעיל את הצ’קרות, אדע איך להניע את צ’קרת הגרון כשארצה להגיד דברים אבל הראש לא ידע להתחבר לאנרגיה, אני אלמד לשלוט בצ’קרת המין שלי ולשלוט באנרגיה המתפרצת שם ואדע לפזר אותה בכל הגוף ואולי לחוות אורגזמות חדשות, אני אלמד להתחבר לצ’קרה השביעית ולייקום כולו, אני ארגיש את העין השלשית שלי (הצ’קרה השישית) ואדע להבין ולהתחבר לאדם אחר בלי מילים, אני ארחיב את חיי החברה שלי והקשר עם העולם והאנשים האחרים ועוד הרבה

ברגע שאדע על מה כל צ’קרה שולטת בגוף שלי אדע מה להפעיל ואיפה ולמה ואיך .

תרגול אנרגיה וצ’קרות הוא יומיומי ולאורך כל חיינו, אבל בסדנה נוכל ללמוד את הבסיס והחיבור לאנרגיה והשילוב של עבודת האנרגיה הפנימית בחיי היומיום של העולם שבחוץ. 

5/7 חמישי בערב 19:30- 24:00
בכפר הירוק
ארבע וחצי שעות
250 ש”ח
200 בהרשמה מוקדמת